Konserwacje podwozi samochodowych

Dodane: Czwartek, 06 Listopad, 2025  10:11

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Usługi motoryzacyjne / Blacharstwo i lakiernictwo

Opis oferty

Dzień dobry,

Zapraszam do skorzystania z moich usług z zakresu konserwacji podwozi. Zabezpieczenia antykorozyjne samochodów wykonuję już od kilku lat, w związku z czym posiadam odpowiednie doświadczenie, aby wiedzieć czym najlepiej zabezpieczyć Twój samochód i jak najlepiej dobrać usługę pod Twoje oczekiwania! Inwestycja w konserwację to przede wszystkim inwestycja w Twoje bezpieczeństwo.

Każdą konserwację wykonuję indywidualnie wg ustaleń z klientem, ma to m.in wpływ na zastosowaną technologię oraz czas realizacji i stosowny dla usługi termin.

NOWOŚĆ: Zapraszam zainteresowanych do skorzystania z nowości w mojej ofercie - usługę lakierowania samych zawieszeń, bez wykonania powłoki antykorozyjnej na całym podwoziu. W tego typu usługach pracuje przy zawieszeniu z wykorzystaniem takiej samej technologii jak w przypadku, gdy robię je w ramach pełnej powłoki: oczyszczam i piaskuje, lakieruję podkładem epoksydowym, następnie lakierem akrylowym (czarny połysk, kolor fabryczny) oraz dodatkowo zabezpieczam woskami. Koszt usługi lakierowania zawieszenia oscyluje w granicach 800-1200 zł netto, przy czasie realizacji około dwudniowym.

Oferuję rozbudowaną technologię konserwacji, która opiera się na trzech segmentach:

1. Usuwanie korozji - oferuję piaskowanie podwozia oraz usuwanie korozji chemicznie. W przypadku piaskowania stosuję podkład reaktywny, aby dopełnić efekt piaskowania i być w 100% pewnym, że korozja została usunięta na dobre

2. Podkłady antykorozyjne - trwałość swoich konserwacji opieram na zastosowaniu dobrej jakości podkładów; po przeprowadzonym piaskowaniu obowiązkowy jest podkład epoksydowy. Oprócz tego oferuję lakierowanie podwozi gruntoemaliami poliuretanowymi, aby uzyskać żądaną klasę antykorozyjności.

3, Mastyki i masy natryskowe

Bardzo ważnym w procesie konserwacji podwozia jest zastosowanie nowych mastyk na zgrzewy i elementy newralgiczne oraz zabezpieczenie całej powłoki warstwą zewnętrzną, a więc natryskową masą polimerową UBS. Uwaga, stosuję produkty, które nie zawierają bitexu/mas bitumicznych

4. Lakierowanie zawieszenia farbami akrylowymi - w okolicy nikt tego nie robi, więc zapraszam do skorzystania z mojej innowacji

5. Woski

Woski również stosuję w swoich pracach, w celu zabezpieczenia profili podwozia oraz elementów karoserii. Wykonuję również konserwację całego podwozia na woskach.

Moje powłoki antykorozyjne wykonuje w następujących wariantach:

1. Woski - powłoka ekonomiczna, dla starszych samochodów i klientów z ograniczonym budżetem. Pracuje na woskach tradycyjnych oraz bezbarwnych. Konserwację na woskach wykonuje bez piaskowania, ponieważ piaskowanie i zabezpieczenie podwozia woskiem nie ma ekonomicznego uzasadnienia.

2. Polimery - standardowa usługa, dobry stosunek jakości do ceny. W razie konieczności podwozie jest piaskowanie, zabezpieczone podkładem epoksydowym oraz aplikuję masy na zgrzewy/łączenia podwozia, aby finalnie zamknąć je dwoma warstwami polimeru. W cenie lakierowanie elementów zawieszenia oraz pełne woski w profile podwozia oraz elementy karoserii.

3. Poliuretanowa - mocniejsza powłoka niż polimerowa, większa trwałość, polecam dla droższych samochodów. W przypadku korozji na podwoziu oczywiście rdza jest piaskowania, aplikowane są nowe masy na zgrzewy jak we wcześniejszej technologii.

4. Poliuretanowo-polimerowa - konserwacja typu premium, która łączy chemiczną ochronę podwozia podkładem poliuretanowym oraz mechaniczną ochronę podwozia z wykorzystaniem mas polimerowych. Polecam je dla samochodów fabrycznie nowych oraz dla najbardziej wymagających klientów.

Pracuję na produktach renomowanych producentów: Wurth, Rembratin, Troton, Interpuls, Novol, RANAL, itd.

Czas realizacji jest długi, nie da się tego w w/w sposób zrobić w dzień lub dwa. Zwykle od wybranej technologii trwa to od 6 do 10 dni. Jest to czas aby zrobić to należycie, wg specyfikacji technicznej oraz estetycznie (dużo czasu poświęcam na oklejanie i zabezpieczanie pojazdu).

Zapraszam do kontaktu,
Kamil
Konto prywatne
Na Lento.pl od 06 lis 2025
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków